Sex
Zdroj: Profimedia
Je to snadné

Chcete více orgasmů a kvalitnější sex? Stačí změnit jedinou věc!

Mnoho lidí si láme hlavu nad tím, jak zlepšit svůj sexuální prožitek. Muži i ženy sní o častém a uspokojujícím sexu. Jak se k tomu ale dopracovat?

Aby se váš sexuální život zlepšil, stačí někdy jen nepatrná změna. Kvalitní a dostatečně dlouhý spánek utužuje zdraví na mnoha úrovních - patří sem tedy i ta sexuální. Takže spěte déle!

Vědci z Floridy prokázali, že lidé, kteří spí alespoň osm hodin denně, mají nejkvalitnější sexuální život. To znamená, že také zažívají nejvíc orgasmů. Spánek totiž podporuje tvorbu testosteronu v těle a tím posiluje chuť se milovat, schopnost vzrušit se a vyvrcholit.

Platí to u mužů i u žen. Dámy jsou odpočaté a mají silnější libido. Muži mají zase vyšší hladinu testosteronu v krvi a nižší hladinu stresového hormonu kortizolu v krvi. "Mnoho žen se setkává s nedostatkem chuti na sex. Snaží se zvládnout různé požadavky života - práci a děti. Cítí se unavené a stresované. Nedostatek spánku snižuje chuť na sex a nedostatek sexu způsobuje nekvalitní spánek, takže je to začarovaný kruh," tvrdí profesorka Mintz.

Nejideálnější poloha pro zaručený orgasmus? Experti mají jasno
5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha!

Autor: mk

Diskuze