Odstranění ochlupení
Zdroj: facebook.com
Konec holení

Chcete se jednou pro vždy zbavit ochlupení v intimních partiích? Stačí jedna úplně obyčejná ingredience!

Trápí vás ochlupení v intimních partiích a nebaví vás se dennodenně holit? Odstraníte ho a za dva dny už je tam znovu. Lepší variantou je epilátor nebo depilace voskem. To ale dost bolí, že? A také to nevydrží věčně. Je tu ale jednoduchý způsob, kterým dáte chloupkům jednou pro vždy sbohem, a zvládáte to s jedinou ingrediencí, kterou má většina lidí doma.

Existuje jednoduchý způsob, jak se zbavit chloupků, o kterém nikdo moc neví. Je to přitom úplně snadné. Stačí vám k tomu jen voda a jedna ingredience, kterou má mnoho lidí v kuchyni – jedlá soda.

I návod je snadný. Připravte si 200 ml vody a 1 polévkovou lžíci soli. Nalijte vodu do nádobky a přiveďte k varu. Jakmile se vaří, přisypte sodu a dobře promíchejte. Následně do vzniklého roztoku namočte vatové tamponky.

Následně je přiložte tam, kde chcete dát chloupkům sbohem. Nechte je tam nejlépe přes noc až do rána. Pokožku pak dobře omyjte čistou vodou a namažte hydratačním krémem. Vše opakujte 2-3krát týdně. Přibližně po týdnu už byste měli vidět výsledky. Chloupky pomalu začnou mizet.

SEDM nejzásadnějších chyb při holení! Zbytečně se neničte!
Tajemství holení: Jak to dělaly Římanky nebo Kleopatra?

Autor: mk

Diskuze