Ileana Paules-Bronet - 1
Zdroj: littlethings.com
Malý velký zázrak

Dívka pila celý týden lák z okurek. Nyní popsala, co se stalo s jejím tělem!

Už jste někdy slyšeli o tom, že by někdo pil pravidelně lák z okurek? Dívka z Ameriky to na týden vyzkoušela a nestačila se divit! Co se stalo s jejím tělem?

7 fotek
Američanka Ileana Paules-Bronetová se tento zázračný lék rozhodla vyzkoušet poté, co její přítel přišel z posilovny a přinesl lahvičku této tekutiny. 

Nechtělo se jí věřit tomu, že jejímu příteli stačí místo iontového nápoje lák z okurek a chtěla sama vyzkoušet, co to s jejím tělem udělá. Rozhododla se pít každý den jednu deci tohoto láku po dobu celého týdne. Po prvních dvou dnech si ničeho nevšimla, ale v průběhu dalších dní začala zjišťovat, že jí už tak nepáchne z úst a její svalstvo je uvolněné a ne v žádné křeči. 

Po uplynulém týdnu doporučuje všem, co aktivně sportují, aby pili tento lák z okurek a zbytečně tak neutráceli peníze za nějaké doplňky.

Lák z okurek obsahuje pouze vodu, sůl a ocet, spolu s dalšími antioxidanty, které snižují riziko rakoviny. Je potvrzeno, že má pro nás blahodárné účinky. Určitě to vyzkoušejte, je to skoro zadarmo a prospěje to vašemu zdraví! Nebo máte jiný názor?

Autor: bin

Diskuze