Royal Caribbean - 1
Zdroj: Profimedia
Práce snů

Chcete jet na dovolenou a dostávat každý týden plat přes 50 000 Kč? Stačí, abyste uměli jedinou věc!

Firma Royal Caribbean International přišla se zajímavou nabídkou. Hledá někoho, kdo by chtěl jet na dovolenou, dostávat slušnou částku peněz a zažívat dobrodružství. Umět proto stačí jedinou věc.

3 fotky
Výletní plavby v Karibiku hledají někoho, kdo by procestoval svět. Firma Royal Caribbean International přišla s nabídkou práce pobřežního výzkumníka. Můžete se přihlásit na jejich instagramovém profilu. Následně vylosují jednoho šťastlivce, který dostane možnost navštívit ty nejkrásnější destinace na světě. Každý týden k tomu dostane výplatu, která je vyšší než 50 000 Kč na týden.

Výherce soutěže pojede na celosvětovou cestu, kde bude hledat nové zážitky, které ovlivní firemní program na rok 2019 a dál. Jediná povinnost, kterou budete mít, je postovat své zážitky na Instagram .

Mezi zážitky, které jsou součástí výhry, patří například návštěva ledovce, výlet do Osaky v Japonsku, nebo slaňování nejdelší tratě v Dubaji . Pokud se vám podaří vyhrát soutěž, dostanete také možnost vkročit jako jeden z prvních na soukromý ostrov firmy, který se má otevřít v květnu 2019.

A jak se do soutěže zapojit? Musíte udělat dojem na porotu, která se skládá z několika slavných osobností, včetně ředitele společnosti Royal Caribbean International . Jeden z porotců, kytarista skupiny The Vamp's, řekl: Měl by mít vášeň pro cestování, objevování nových věcí a zážitků, ale hlavně by je měl umět špičkově prezentovat na internetu!"

Mluvčí firmy Royal Caribbean řekl: "Hledáme adrenalinového nadšence, který netouží jen po dobrodružství, ale umí zachytit moment a převyprávět příběh přes jednoduchý mediální příspěvek . Nabízíme totiž nespočet zážitků, které jsou součástí našich prázdninových plaveb a doufáme, že nám výherce pomůže posunout náš program o stupeň výše. "

Autor: mk

Diskuze