Žádost o ruku
Zdroj: Profimedia
Trefíte se?

Chcete, aby vaše manželství vydrželo do konce života? Stačí splnit jednu důležitou podmínku!

Statistiky ukazují, že v ČR se každý třetí manželství rozpadne. Co dělat pro to, abyste se na těchto šílených výsledcích jednou nemuseli podílet?

Manželství je posvátný svazek, nebo aspoň dříve tomu tak bylo. Dnes se často lidé neberou buď vůbec nebo naopak se vrhají do manželského života rovnou po hlavě v příliš mladém věku. A pak to končí rozvodem!

Co je ale příliš brzo? Tento pojem nesouvisí tolik s věkem jako nejspíš s délkou známosti. Co se ale věku týče, vědci v USA zjistili v kolika letech přibližně je nejlepší se brát. Podle nich je ideální vzít si svého partnera v pozdních dvaceti až brzkých třiceti letech.

Když toto rozmezí dodržíte, máte prý výrazně vyšší pravděpodobnost, že vaše manželství vydrží. Bere se v potaz ovšem to, že je muž i žena přibližně stejného věku nebo aspoň stejné generace. Samozřejmě lze tyto statistiky brát a rezervou, a tak pokud už máte doma manžela či manželku a brali jste se v jiném věku, než je uvedeno, nemusíte šířit paniku. Výjimka totiž potvrzuje pravidlo!
 

Autor: bin

Diskuze