Comeback Spice Girls - 1
Zdroj: Profimedia
To se nepovedlo

Chceme zpět vstupné, křičí fanoušci. Comeback Spice Girls byl propadák!

Kapela Spice Girls se spolu na pódiu objevila po sedmi letech. Turné zahájila v dublinském Croke parku. Velký návrat se ale nekonal. Celé vystoupení provázely problémy se zvukem a fanoušci teď křičí, že chtějí zpátky vstupné.

7 fotek
Zahájení turné se holkám z kapely Spice Girls příliš nepovedlo. Fanoušci, kteří se přišli podívat na koncert v dublinském Croke parku, byli hrubě nespokojeni.

Na pódiu se spolu dívky objevily po sedmi letech a bylo znát, že nejsou sehrané. Publikum si navíc stěžovalo, že zpěvačky ani pořádně neslyší.

Obrovské problémy se zvukem trvaly od začátku až do konce. „Jsem velmi zklamaná koncertem Spice Girls,“ napsala jedna z divaček na Twitter, kde se k ní přidalo nespočet fanoušků, kteří žádají vrátit vstupné.

„Zvuk byl totálně strašný. Ani jsem nerozeznala, co zrovna hrají za písničku,“ dala najevo naštvání další návštěvnice koncertu.

Není se čemu divit. Za vstupenku člověk zaplatil až 146 liber, což je přes 4 tisíce korun. Spice Girls byly známé především v devadesátých letech. Nyní kapelu tvoří Emma Bunton, Geri Horner, Mel Brown a Mel C. Ta nejznámější z nich, Victoria Beckham, na návrat nekývla. Možná může být i ráda.

David Beckham: Victorii jsem dostal tím, že jsem ji opil
15 cool věcí z dětství, které vlastně už tak moc cool nejsou

Autor: Han

Diskuze