Ewa Farna
Zdroj: Instagram
Ewa vyděsila fanoušky

Chce být raději ženou v domácnosti: Těhotná Ewa Farna promluvila o konci kariéry!

Doslova šok způsobila Ewa Farna (25) svým fanouškům, když jim prozradila, že je těhotná. Záběry na svoje bříško zakomponovala do videoklipu Ta o nás. Záhadou je, jak se jí to podařilo ututlat tak dlouho. Podle velikosti břicha to vypadá, že je už ve vysokém stupni těhotenství. Chystá snad konec kariéry?

5 fotek
To, že Ewa Farna porodila, se dost možná dozvíme už za měsíc nebo za dva. Bříško má už tak veliké, že ji to jistě čeká za chvíli. I proto bylo načase začít hovořit o otázce, která její fanoušky velmi trápí, a to je konce kariéry. Zejména polské příznivce musel vyděsit článek zveřejněný portálem plotek.pl.

„Je tohle konec kariéry Ewy Farne? Odstěhovala se z Polska a říká známým, že bude raději ženou v domácnosti,“ píše se v něm. Ewa ale předvídala, že jí přijde nespočet dotazů, a rozhodla se na svém Instagramu objasnit pár věcí.

„Chci vás všechny uklidnit. Čekala jsem, že jak se něco takového zveřejní, lidé mi začnou psát nesmysly. Kariéru nekončím. Naopak. Žiji v Česku už od narození a nikdy jsem nebydlela v Polsku,“ reaguje Ewa na dotazy. Fanoušci se tedy nemusí bát. Ewa se zpěvu prostě nevzdá.

Autor: Han

Diskuze