Letuška - 1
Zdroj: Instagram
Šťastný let

Cestující jen tak natáčel dění v letadle! Když se pak na záběr podíval, nemohl uvěřit, co letuška udělala

Kdo často cestuje letadlem, ví, že v něm člověk může zažít opravdu ledacos. Většinou se jedná o jiné pasažéry, kteří vám mohou znepříjemnit cestu. Najdou se ale i takové případy, kdy vám let znechutí samotná posádka letadla.

Tak tomu bylo i v tomto případě! Cestující sdílel na Instagramu video s popiskem: „Posádka Emirates se náhodou dostala do záběru, ani jsem si toho nejdřív vůbec nevšiml. Je normální, aby se nevypité šampaňské lilo zpátky do láhve?“

Mnoho lidí již vyjádřilo svůj šok a znechucení nad tím, že cestujícím byznys třídy mohou být podávány zbytky po ostatních lidech. Video bylo sdíleno i na síti Reddit, což je místo, kde lidé rádi odhalují pravdu.

Jeden uživatel Redditu se o znepokojujících záběrech vyjádřil takto: „Co si myslím, že se tu děje, je to, že posádka pravděpodobně vylije nevyužité šampaňské zpět do lahve před vzletem, aby se ho poté zbavila a vylila ho najednou do umyvadla. Vsadím se, že to všechno vlévají do lahve proto, aby to mohli vylít při letu, místo aby to vyhodili po přistání do koše. Když je letadlo na zemi, tak se z něj nic vylévat nesmí.“ Vypadá to, že to by mohlo být to správné řešení, co myslíte? Nebo šampaňské podle vás skutečně nabízejí později ostatním cestujícím?

 
NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Praskne to! Že by Digi nebyla jediná?

Fotogalerie: Tým Ulice bouchal šampaňské

Autor: niž

Diskuze