Sabina Doležalová
Zdroj: facebook, Dr. Arya Wedakarna
Prásk.tv

Češka znesvětila svatou vodu! Myla si v ní intimní partie. Místní zuří

Mezinárodní skandál způsobila v Indonésii populární česká fitness trenérka Sabina Doležalová. Na instagramu totiž zveřejnila video, kde si přímo v chrámovém komplexu na Bali myje své intimní partie ve svěcené vodě. Nevhodné chování navíc komentuje sprostými slovy.

Sabina Doležalová se ráda prezentuje se svým partnerem Zdeňkem Sloukou na sociálních sítích. Tentokrát to však přehnali. "Tak šup, Sabinko, musíš se umýt svěcenou vodou. Aby nám ta frn*a sloužila až do smrti," komentuje na videu jeho autorka, zatímco Zdeněk prská svěcenou vodu na pozadí své drahé polovičky.

 

Vše se odehrálo v hinduistickém chrámovém komplexu Monkey Forest na Bali. Nevhodné záběry se pak objevily na instagramovém účtu Sabiny Doležalové.

 

 

Dalo se očekávat, že jejich neuvěřitelné chování neunikne pozornosti, neuvážený čin dokonce zkritizoval senátor Bali Dr. Arya Wedakarny. Dvojice proto video po velkém množství negativních komentářů z internetu stáhla.

 

 

Něktěří lidé požadují, aby měl pár do země zákaz vstupu, informuje Daily Mail. "Jsou to typičtí turisté, kteří nerespektují místo, které navštíví," vzkázal jeden z diskutujících. "Nejsem z Bali ani hinduista, ale velmi mě uráží jejich hloupost. Je to urážka Indonésie," napsala jiná žena.

 

Druhý den se na instagramu objevilo video, kde se Slouka s Doležalovou za své chování omlouvají. Tvrdí v něm, že neměli žádné zlé úmysly. "Nevěděli jsme, že to bylo svaté místo. Je nám líto, co se stalo," tvrdí.

 

 

V pondělí se pak uskutečnila schůzka právě za účasti senátora, policie a imigračního úředníka, kde se rozhodlo o trestu. V nejbližších dnech má proběhnout ceremoniál na očištění posvátného místa a dvojice ho musí obci zaplatit.

 

Den památek zve i do unikátních míst: Kam na výlet?
Posvátné symboly: Který vám přinese ochranu nebo novou lásku?

Autor: pan Prásk.tv

Diskuze