Tereza Kačerová a Avicii
Zdroj: Instagram
Sex pomáhá

Česká přítelkyně DJ Aviciiho (†28) pět měsíců po sebevraždě: Smutek zahání šílenými činy!

14. 9. 2018

V dubnu otřásla světem zpráva o smrti švédského DJ Aviciiho. Ten po dlouhodobých psychických problémech spáchal sebevraždu. Jeho tragický odchod zasáhl spoustu lidí. Přítelkyně Tereza Kačerová se s tím nemůže doteď smířit.

6 fotek
Smrt Aviciiho zasáhla nejen jeho fanoušky a rodinu, ale především jeho utajovanou přítelkyni Terezu Kačerovou. Ta se až po jeho smrti svěřila veřejně s tím, že s Aviciim udržovala intimní vztah. Dokonce jí pomáhal i s výchovou jejího syna Luka.

Není proto divu, že ani necelých pět měsíců nestačilo k tomu, aby už Tereza dokázala vstřebat tragickou událost. Po její švédské lásce se jí pořád stýská. Proto si svůj žal léčí způsoby, za které by jí nikdo moc nepochválil. Prý jí to pomáhá otupovat veškerou tu bolest. „Už to tak dělám měsíce. S adrenalinovým sportem, s alkoholem, se sexem. Pokouším se naplnit tu prázdnotu v mém srdci místo toho, abych dala projev citům. Ale pravda je, že ten smutek nezmizel. Ještě víc se prohloubil. Odešel někam na místo, kam se mu nemůžu dívat do očí,“ přiznala podle Blesku zdrcená modelka.

Žal je stále natolik hluboký, že má doteď doma jeho věci v původním stavu, jak je tam nechal. „Doma mám stále dvě košile, které jsme vyprali v jeho domě a voní po něm, hozené přes roh televize tak, že se jich nic jiného nemůže dotýkat. Sice nevidím část obrazovky, když koukám na televizi, ale nemůžu se přimět k tomu, abych je oblékla, protože pak bych je musela vyprat ve vlastním čisticím prostředku,“ přiznala Tereza.

Stejně tak má prý v lednici nedopité drinky, které Avicii v lednici nechal možná ještě s myšlenkou, že si je později dopije. Smutné okolnosti ho ale dovedli k jinému rozhodnutí... Snad i Tereza nakonec pozná, že jediné, co tuhle bolest může vyléčit, je čas. Hodně času...
 

Autor: bin

Diskuze