Tereza Kačerová
Zdroj: Instagram, Tereza Kačerová
Prásk.tv

Vstal DJ Avicii (†28) z mrtvých? Tohle je přítel jeho české lásky!

Když v dubnu 2018 zemřel DJ Avicii (†28), těžké období zažívali zejména jeho blízcí. Mezi nimi byla i Češka Tereza Kačerová (26), která s ním chodila. Na sociální síti se nyní přiznala, že z nového vztahu měla obavy. Po více než roce od smrti věhlasného DJ se nechala sbalit potetovaným chlapákem, který je Aviciimu nápadně podobný.

5 fotek
Tereza Kačerová byla poslední přítelkyní DJ Aviciiho. Vlastním jménem Tim Bergling modelku velmi zbožňoval. Společně vychovávali jejího syna, kterého měla z předchozího vztahu.

DJ Avicii vždy hodně cestoval za prací, ale z Ománu už se nevrátil. Právě tam spáchal v hotelovém pokoji sebevraždu. Podle portálu TMZ.com se měl silně pořezat střepem z rozbité lahve. Tereza se z jeho smrti dlouho nemohla vzpamatovat, ale nyní si konečně dovolila být šťastná.

„Pokaždé jsem do vztahu vstoupila špatnou nohou a každým dalším se to zhoršovalo. Postavila jsem kolem sebe pomyslné zdi. Loňský rok jsem byla úplně zničená,“ přiznala na Instagramu Tereza, která konečně odtajnila nového přítele.

„Tohle jsme teď my na Ibize, šťastní a totálně zamilovaní. Nic na světě nemůže člověka zranit tolik jako láska, ale jaký by byl život bez ní,“ táže se na sociální síti, kde konečně září štěstím. Nebála se ukázat i pár žhavých fotek od bazénu. Nelze si nevšimnut, že její objev je podobný typ jako zesnulý DJ.

Můj muž se podobá Onurovi – a já se trápím!
Neuvěřitelná podoba! Tahle holka ze sebe vykouzlí dvojnici libovolné hvězdy

Autor: Han

Diskuze