Natálie Kotková a Petr Lexa - 17
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Hodně štěstí

Kráska Natálie Kotková odlétá na světovou soutěž krásy! Co na to říká její přítel Petr Lexa?

Pár hodin zbývá k odletu Natálie Kotkové na Miss World. Jaké má pocity před odletem, jak se musela na soutěž připravovat a co na to říká její přítel?

16 fotek
Milá a věčně usmívající se blondýnka, se svěřila, že stále nemá pořádně čas si uvědomovat, že za chvíli odlétá, protože je toho kolem ní plno. Atmosféru už přece jen vnímá, ale cestovní horečka ji nepřepadla.

Zabalí si s sebou Natálie nějaký talisman pro štěstí? A je pověrčivá? „Věřím na takové věci, které přinášejí štěstí. Mám pár tipů, co si vezmu s sebou, ale bohužel nemůže všechno, protože mám jen malý kufr a hodně věcí,“ prozradila Kotková Prásku.tv s tím, že si vezme asi jen decentní malý talismánek. Tak doufejme, že jí přinese štěstí.

A v čem spočívaly přípravy na Miss World? Natálie chodí skoro každý den do fitka a nyní posledních pár dní i denně. „Průběžně se snažím o sebe co nejvíc starat a pečovat. Avšak čím víc se blíží odjezd, tak mám více a více zařizování, jsem rozlítaná, ale nenazývám to stresem, myslela jsem, že to bude horší,“ uvedla modelka. Natálie stíhá být stále aktivní i na svém vlogu a být v kontaktu s co nejvíce lidmi. Tvrdí, že je to náročné, ale je to taková příjemná náročnost.

Šaty na Natálii vytvořili přímo na tělo bratři Ponerovi. Pro blondýnku tito návrháři byli jasná volba. „Sedla jsem si s nimi nejen profesně, ale i po lidské stránce,“ tvrdí.

Natálie spolupracuje také s charitou, konkrétně podporuje onkologicky nemocné  děti v FN Motol. Tam vzešel i nápad od módní návrháky Marie Staré, že do tzv. národního kroje by se ta její podpora dětem mohla zakomponovat. Šaty pak půjdou do dražby a výtěžek půjde na nemocné děti.

Ačkoliv ji její přítel, zpěvák Petr Lexa z kapely Slza, velmi podporuje, tak jeho osobní účast na soutěži není v plánu, vzhledem k velmi nabitému programu. Určitě spolu ale budou v kontaktu. Tak hodně štěstí!

Autor: ham

Diskuze