Markéta Galuszková - 1
Zdroj: facebook.com
I krása potřebuje pomoc

Česká Barbie Markéta Galuszková prozradila, jak jí ze dne na den vyrostla prsa: Silikon to není!

Markéta Galuszková (25) je v českém showbyznysu proslavená svým uměním pro všechno. Všestranná česká Barbie se ale s dokonalými křivkami nenarodila. V některé oblasti si dopomohla méně tradiční metodou!

13 fotek
Markéta Galuszková má fanouškovskou základnu hlavně v řadách lačných mužů. A není divu! Na sociální síti ráda provokuje sexy fotkami, na kterých dráždí mužské smysly. Umí zkrátka využít své ženské zbraně!

Ač by to ale málokdo poznal, Markéta, která fotila i pro Playboy, nemá vše dáno úplně od přírody. Například k poprsí si musela trochu dopomoct. Pokud si ale někdo pomyslí, že její ňadra jsou ze silikonu, ten se bude asi hodně divit. Celkově se o její vzhled postaral známý chirurg, který má podíl právě i na pevných ňadrech známé hvězdičky.

„V Praze mám výborného chirurga Juraje Payera, je to profík ve svém oboru. Dělal mi transplantaci tuku do prsou, výplň tváří na bázi kyseliny hyaluronové. Opravdu to jsou v Praze pro mě top lidi a profesionálové. Milý přístup má další plus,“ prozradila Markéta pro Prask.tv. Služby svého chirurga si zkrátka nemůže vynachválit, a tak je téměř jisté, že jich do budoucna plánuje ještě víckrát využít.

Autor: bin

Diskuze