Gabriel Jiráčková - 1
Zdroj: Instagram
Zvláštní paradox

Česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) má strach! Zákrok, který plánuje podstoupit, je jako noční můra

Je jí teprve osmnáct let a už má za sebou plastik více, než spoustu žen za celý život. Jeden zákrok ale v první české Barbie budí skutečné obavy!

7 fotek
Gabriel Jiráčková už na první pohled zaujme svým nevšedním umělým vzhledem. V České republice na něco takového nejsou lidé zvyklí, ale to je přesně to, o co Gabriel jde. S tímto stylem prorazit nejdříve u nás a až později se přesunout do velkého světa.

Jak se ale říká, pro krásu se musí trpět a v případě Gabriel to platí několikanásobně. Už brzy jí čeká několik dalších zákroků. „Jako první půjde na řadu zúžení oblasti mezi čelistí a krkem, výplň lícních kostí a konturing celého obličeje. Vyplní se botoxem a kyselinou hyalurinovou místa, kde je buď něco navíc, nebo naopak něco schází,“ prozradila Super.cz Gabriel.

Čeho se ale bojí, je zubař. Po otřesném zážitku se není co divit. „Nejvíc se bojím zubaře. Jako dítě jsem si vyrazila jedničku i s kořenem, přerazila si zbytek, měla jsem problémy a celé dětství jsem trávila u zubaře. Zubaře ráda nemám, bojím se hodně. Ale protože chci mít hezčí úsměv, tak budu muset na operaci, kde mi zuby trošku poštelují. Z toho mám strach největší,“ přiznala obavy extravagantní blondýnka.

Autor: bin

Diskuze