Gabriel Jiráčková - 1
Zdroj: facebook.com
Brzké uzdravení

Česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) bojuje se zákeřnou nemocí. Je to vážné!

Pyšní se titulem první živá česká Barbie. Teprve osmnáctileté Gabriel Jiráčkové jde ale v současné době takřka o život. Kvůli léčbě musela zrušit všechny své pracovní nabídky!

9 fotek
První česká Barbie Gabriel Jiráčková je nemocná. A je to opravdu vážně! Sama se na facebooku podělila se svými fanoušky o to, co jí v současné době komplikuje a dokonce i ohrožuje život. „Tak na čas ruším své veškeré aktivity. Postihla mě flegmóna,“ veřejně přiznala umělá blondýnka, jejíž práce tkví v tom, vypadat jako pravá legendární panenka Barbie.

A že nevíte, co to je flegmóna? kdo o nemoci slyšel, tuší, že je to vážné. Je to onemocnění, při kterém se udělá zánět v jakékoliv měkké tkáni. Obvykle za tento zánět může bakterie streptokok. Postižené místo je hodně bolestivé a pokud se zdravotní stav nelepší, musí se hnis z tkáně chirurgicky odstranit. V krajním případě však hrozí i otrava krve a následně smrt!

Není to ale poprvé, co se Gabriel s touto nemocí setkala. Flegmónu měla už před rokem a stejně jako tenkrát i teď doufá, že se se zánětem její mladé tělo popere samo a nebude muset pod kudlu jinak, než za účelem estetické operace. Tak budeme držet palce, aby se brzy uzdravila!

Autor: bin

Diskuze