Tomáš Dastlík
Zdroj: Instagram/ TV Nova
Krásný chlapeček

Čerstvý tatínek Tomáš Dastlík alias Martin Maléř z Ulice ukázal syna! Je mu podobný? FOTO

Herec Tomáš Dastlík (42) se stal dva dny před Vánoci poprvé v životě otcem. Syna ale hned neukázal... Až doteď!

4 fotky
Sympatický a vždy usměvavý herec Tomáš Dastlík, kterého diváci Ulice znají jako otce od rodiny Martina Maléře, ve skutečnosti rodičovskou roli začíná poznávat až nyní. 22. prosince časně ráno se mu narodil syn Ondřej, který přišel na svět tak trochu předčasně. Jak ale miminko vypadá, to až doteď držel v tajnosti. Teď už se ale v galerii můžete podívat na fotku pyšného otce se synem!

„Ještě dvě hodiny před porodem jsme byli v divadle Ungelt, kde mě Eliška fotila s mými kolegy. Potom jsme si zašli na večeři, no a pak už se to semlelo hodně rychle. Doma jsme jen vzali tašku s věcmi do porodnice, kterou jsme už naštěstí měli připravenou. Do porodnice jsem už uháněl tak rychle, že se to určitě neobejde bez několika pokut,“ prozradil herec, který u porodu nechyběl a naopak partnerku odvážně podporoval.

Vánoční svátky má tak Tomáš o to krásnější. Akorát Štědrý den trávil bohužel sám. Doma být nechtěl, a tak si šel zacvičit do fitka se svým kamarádem, zatímco ostatní už smažili kapra a nenápadně ujídali bramborový salát... Rodince přejeme hlavně hodně zdraví!
 

Autor: bin

Diskuze