Dan Hůlka - 3
Zdroj: oficiální zdroj
Nezvládl to

Čerstvý otec Daniel Hůlka: Během porodu neudržel nervy. Chováním zaskočil lékaře i manželku

Daniel Hůlka (49) se před několika dny stal konečně tatínkem. Porod ale neprobíhal tak, jak se původně plánovalo. Narušil ho přímo on sám.

4 fotky
Muzikálový zpěvák a dříve starý mládenec Daniel Hůlka se po letech dočkal a konečně založil rodinu s mladším, dnes již manželkou, Bárou Klement Hůlkovou (26). Ta přivedla na svět krásnou holčičku, které pyšní rodiče dali jméno Rozárka.

Zpěvák celou dobu předtím tvrdil, že u porodu nebude, protože oba s ženou jsou v tomto směru dost konzervativní. Jenže nakonec bylo vše jinak. „Stál jsem za dveřmi porodního sálu a bylo to šílené, byl jsem úplně mimo. Za těmi dveřmi bylo ale téměř všechno slyšet a já jsem to v jednu chvíli najednou nevydržel a vtrhl jsem tam. Vrhl jsem se k Barborce, objímal ji, líbal a snažil jsem se jí strašně moc pomoct,“ přiznal Hůlka Blesku.

I tak se ale neodvážil podívat jinam, než své ženě do obličeje. „Já jsem Barborku sice objímal, líbal, ale vůbec nikam jinam než na ni jsem se nedíval! Byl jsem ze všeho v šoku. Jen co jsem spatřil i Rozárku, hned jsem zase mizel. To už probíhaly poporodní bolestivé věci a to už jsem tam opravdu neměl co dělat,“ dodal šťastný novopečený tatínek.

Autor: bin

Diskuze