Teen Choice Awards - 5
Zdroj: Profimedia
One Direction

Ceny Teen Choice ovládli nestydatá Britney Spears, drsňák Vin Diesel a Paul Walker

Další ročník prestižních cen Teen Choice ovládla zase jednou chlapecká skupina One Direction, ale mnohem zajímavější ocenění spadají do jiné věkové kategorie.

5 fotek
Zpěvačka Britney Spears byla dříve popovou princeznou, poté ji ničily drogy a další nepříjemné věci, ale teď tvrdí, že je všechno negativní pryč. Na předávání cen to dokazovala návratem k sexy krajkovým dívčím šatům, které rafinovaně odhalují podstatné části jejího těla.

Nejvíce cen, tedy osm, získala během večera chlapecká kapela One Direction. Celkem jich kluci mají již 23. Aktuálně čtveřice se však ceremoniálu nezůčastnila a pouze pozdravila všechny své fanoušky i ty ostatní prostřednictvím videa.

Již zmiňovaná Britney Spears získala ocenění pro největší módní ikonu a sedmý díl filmové akční série Rychle a zběsile získal hned několik cen.

Vin Diesel a tragicky zesnulý Paul Walker vyhráli v kategorii nejhlepší akční nebo dobrodružný film a Paul Walker získal posmrtně cenu pro nejlepšího herce roku. "Paul Walker je tu duchem s námi," řekl při přebírání ceny jeho herecky kolega i přítel Vin Diesel.

 

Autor: pul

Diskuze