Náušnice vévodkyně Kate - 1
Zdroj: Profimedia
Byznys

Celý svět má zájem! Kate Middleton si vzala náušnice a způsobila šílenství

Britská královská rodina inspiruje veřejnost napříč celým světem. Ženy si rády berou příklad z Meghan Markle (37) nebo Kate Middleton (37). Právě ta si na uši vzala malé perlové náušničky a designérka, která je navrhla, momentálně zažívá šílenství.

13 fotek
Vévodkyně Kate je proslulá svým elegantním stylem. Stačí, aby si na sebe vzala obyčejně vypadající šaty, a modely z obchodů mizí raketovou rychlostí. Jinak tomu není ani v případě drobných perlových náušnic, které má na svědomí návrhářka Annoushka Ducas.

Kate objevila náušnice v kamenném obchodě a byla z nich úplně unesená. Na sobě je měla již několikrát. Perličky mají specifický tvar podlouhlé kapky. Osmnácti karátový šperk stojí lehce přes deset tisíc korun.

Annoushka Ducas se nechala slyšet, že zájem o ně má celý svět. „Mají teď opravdu obrovský úspěch,“ uvedla Ducas. Hlavní podíl na tom má bezesporu Kate. „Ona je sama značkou, je známá po celém světě. Ovlivňuje svět,“ řekla podle Daily Mailu.

„Lidé je nosí na červeném koberci. Oproti vévodkyni Kate ale nemají žádný vliv,“ dodala. V současné době se cena náušnic zvedla jen o pár stovek, což návrhářku šlechtí. Teď by je jistě prodala i za pětinásobek.

Vyberte si náušnice podle tvaru vašeho obličeje
Z čeho všeho jdou udělat náušnice?

Autor: Han

Diskuze