Celeste Buckingham - 1
Zdroj: youtube.com / facebook.com
Krásná a talentovaná

LECHTIVÉ FOTO: Celeste Buckingham natáčí nový film. Objeví se v něm nahá!

Celeste Buckingham (22) je známá především jako zpěvačka, která se uchytila po účasti v hudební soutěži ve vodách hudebního šoubyznysu a stále se jí daří. A její talent a exotický vzhled přitahuje i filmová plátna. Ve svém druhém filmovém počinu se počítá i s odhalenými záběry. Jak to bylo ale ve skutečnosti?

7 fotek
Úspěšná zpěvačka původem ze Slovenska, ale v krvi ji koluje krev ze Švýcarska, Ruska, Ameriky i Íránu se krom zpívání vydává, ale zatím opatrně na hereckou dráhu. Svou hereckou premiéru si odbyla již v roce 2014, kdy hrála v pohádce princeznu Láska na vlásku. Tentokrát při natáčení nového snímku Bajkeři došlo na odvážné scény. Jak vlastně probíhali?

Ve filmu je scéna, jak se Celeste koupe ve vodě spolu s dalšími herečkami a je vidět, že nemají na sobě žádné plavky. Takže mužské oko se může pokochat hrudníky mladých žen. Jenže u zpěvačky zdání klame. Měla vyjímku a před kamerou se svléknout nemusela. „Nenatáčela jsem nahá, byla to jen iluze. Měla jsem oblečený neoprén a tělové spodní prádlo," přiznala se pro slovenský web Topky.sk. Tím byla i podmíněná účast ve filmu, že se nebude muset svlékat. "Produkce filmu moje přesvědčení respektovala a za to jim velmi děkuji."

To je důvod, proč i zpěvačka s kariérou herečky tápe. I při méně odvážných scénách se cítí nejistě. Což je pro obdivovatele krásné brunetky jistě zklamání. „Nevím, zda se cítím úplně na hereckou dráhu," dodala. I tak si pochvalovala tým, který se na natáčení podílel: „S herci i s produkčními jsme si sedli jako lid a vládla přátelská atmosféra," cítí se stále být hlavně zpěvačkou. Naposled zazářila v duetu s Adamem Mišíkem s názvem One life.
 

Autor: ham

Diskuze