Celeste Buckingham a Aleš Mlátilík - 1
Zdroj: Profimedia / instagram / Celeste Buckingham
Ta se toho nebojí

Celeste Buckingham cukrovala s téměř o 20 let starším přítelem: Nestydatě mu okusovala ruku

Je tomu přes rok a půl, co zpěvačka Celeste Buckingham (23) randí s o osmnáct let starším Alešem. Svoji lásku už rozhodně netají jako na začátku. Na nedávném Česko-Slovenském plese ji dávali tak najevo, že přehlédnout opravdu nešla. Náklonnost Celeste příteli projevovala tak, že mu na veřejnosti něžně okusovala ručku.

7 fotek
Není tomu dlouho, co se v Obecním domě odehrál Česko-Slovenský ples, který si nenechalo ujít nespočet celebrit. Zazářit před fotografy přišla třeba Tereza Kerndlová, Taťána Makarenko nebo Andrea Bezděková. V neposlední řadě ale dorazila i zpěvačka Celeste Buckingham s o osmnáct let starším přítelem Alešem Mlátilíkem.

Z počátku vztahu lásku tajili skoro šest měsíců. Možná to je vede k tomu ji teď demonstrovat, jak to jen jde. Na plese se od sebe totiž nehnuli ani na krok. Celeste vypadala, že ho od stolu ani nepustí. Ruce měli propletené v jednu a zpěvačka mu ji na veřejnosti nezapomněla něžně okusovat.

Oběma bylo zřejmě jedno, že se na ně upínají všechny zraky z okolí. Pokud vám tohle nestačí, podívejte se na zpěvačky Instagram, který je zamilovanými fotkami natřískaný.

Věkový rozdíl. Co když na něm opravdu NEZÁLEŽÍ?
Přitahují mne starší - je to normální?

Autor: Han

Diskuze