Celeste Buckingham a Bruno Malík - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Zapalují se jí lýtka

FOTO: Celeste Buckingham má novou lásku! Budete koukat, s kým tvoří pár

Vztah Celeste Buckingham (21) s českým kolegou Matějem Vávrou (25) vydržel dva roky. A zpěvačka po rozchodu dlouho nesmutnila. Našla si náhradu v tomto pohledém mladíkovi! Kdo je její nová láska a je také z oboru?

10 fotek
Celeste Buckingham poprvé vzešla do širšího povědomí lidí v pěvecké soutěži Česko Slovenská Superstar v roce 2011. A od té doby se jí daří a stále září na poli hudební scény. To v osobním životě je to u zpěvačky více pestřejší.

Dva dlouhé roky randila se svým kolegou z Čech Matějem Vávrou. Pár vypadal harmonicky, ale nakonec se oba rozhodli jít každý svou vlastní cestou. Zpěvačka však dlouho sama nevydržela. Nedávno byla přistižena fotografy z deníku Plus JEDEN DEŇ, jak se věšela na vysokého mladíka s bradkou.

A kdo je tím novým objevem? Expres.cz vypátral, že sice mladík je také z hudební branže, ale do romantického umělce má daleko. Je totiž protřelým dýdžejem! Jmenuje se Bruno Malík a veřejnosti je znám jako DJ N.Y.X. Jezdí také po celé republice společně s Jakubem Děkanem, Aless nebo Refew. A právě ta jeho nespoutaná duše údajně Celeste imponuje. Každopádně čas ukáže, zda to byla správná volba.

Celeste Buckingham: Být jemná funguje stejně, jako být drsná ROZHOVOR
PTALI JSTE SE: On-line s Celeste Buckingham

Autor: ham

Diskuze