Celeste Buckingham - 1
Zdroj: Profimedia
Chudák holka

Celeste Buckingham má strach o rodinu! Kdo ohrožuje její život?

Exotická zpěvačka má obavy o svou rodinu v zahraničí. Problémy by jim mohl způsobit exotický původ. Čeho přesně se mladá Celeste bojí a o kom si myslí, že její rodinu ohrožuje?

8 fotek
Vláda Donalda Trumpa (70) teprve začala a už stihla vyděsit tak slavné osobnosti, jako je Celeste Buckingham (21). Dívka sice žije na Slovensku, Ameriku však považuje za svůj druhý domov. Není se čemu divit, žijí tam její rodiče a mladší sestra Carmel. Proč se o ně mladá zpěvačka tolik bojí?

Vyděsily ji první kroky amerického prezidenta, který na 120 dní pozastavil přijímání uprchlíků a na 90 dní zakázal občanům Íránu, Iráku, Libye, Somálska a Súdánu, Sýrie a Jemenu vstup do Spojených států. Zpěvaččini předci totiž pocházeli z Íránu. Dále je exotická brunetka irského, anglického a ruského původu.

„Bojím se. Ne o sebe, protože vypadám jako Evropanka. Mám strach o svou sestru, která vypadá exoticky a o kamarády z Afriky nebo Mexika,“ prozradila Novému Času. Na jednání prezidenta má jasný názor „Jeho nařízení je nejen proti zákonům, ale i proti lidskosti,“ řekla novému času.

Zpěvačka se s Donaldem osobně setkala v roce 2013, tehdy Celeste půjčil víc jak půl milionu korun na rozjetí kariéry. V momentě, kdy se dozvěděla o jeho plánech, tak mu peníze okamžitě vrátila. Doufá, že se její rodina bude mít i za vlády nového prezidenta dobře. Nerada by, aby museli přistoupit k dalšímu stěhování.

 

Autor: Beat

Diskuze