Filip Vaněk hodnotil celebrity na Slavících

Celesete Buckingham zpívala bosá, víme proč!

Finalistka Česko-Slovenské SuperStar Celeste Buckingham sklízí na poli hudby velké úspěchy. A vypadala skvěle i na afterparty Českého slavíka Mattoni 2012. Pozdvižení vzbudil pouze fakt, že během přímého přenosu zpívala bosá.

Filip Vaněk si při své módní policii na afterparty Českého slavíka Mattoni 2012 nebral žádné servítky a byl upřímný jako obvykle. Celeste se zeptal na rovinu, proč zpívala bosá. „Je to taková moje věc, když zpívám, musím se cítit přirozená a když jsem bosá, tak se cítím nepřirozeněji,“ vysvětlila.

Takhle se oblékly hvězdy na Slavíky, líbí se vám?

Stylistově pozornosti neunikla ani Gábina Gunčíková se svými zelenými šaty od návrháře Lukáše Lindnera. Filipovi se model líbil až na černé body pod zelenou krajkou, Gunčíková však kontrovala, že právě to ji přijde na šatech krásné.

Spokojený ale nebyl s Ewou Farnou. Zatímco šaty, v nichž si přebírala Slavíka ocenil, zelené flitry se mu nelíbily. „Nahoře dobrý, ale dole je to nuda,“ řekl.

Velkou pochvalu sklidila naopak Lucka Vondráčková za elegantní rudé šaty s diamantovými doplňky. Přesto si ale Vaněk neodpustil rýpanec. Výhrady měl k doplňkům, jenž Lucie zvolila k bílé róbě, v níž absolvovala slavnostní předávání. Podívejte se na video.

ČTĚTE TAKÉ:

OBRAZEM Český slavík Mattoni 2012: To jsou NEJ momenty

Landa děkoval fanouškům: Naplivu vám do ksichtu!

Přečtěte si ON-LINE záznam z Českého slavíka Mattoni 2012

Autor: lc

Diskuze