Hezké i hrozné

Celebrity se pochlubily vánočními stromky: Kdo měl největší kýč a čí byl nejhezčí? FOTO

Vánoce jsou za námi. Většina domácností se na ně poctivě připravila a krásně si nazdobila vánoční stromečky. Někdo vsadil na klasiku, jiný na originalistu. Pozadu nezůstaly ani celebrity. Čí stromeček byl nejkrásnější a kdo měl největší kýč?

9 fotek
Řada známých osobností se na sociálních sítích už pochlubila snímky vánočních stromů. Většinou jsou velkolepě nazdobené, někdy až přeplácané. Kdo měl nejkrásnější strom a kdo největší kýč?

Jeden z nejkrásnějších stromků patří rozhodně zpěvačce Jennifer Lopez. Ozdobila ho velmi netradičními ozdobami - květy růží. Zatímco Kylie Jenner vsadila na ohromný zlatý strom. Jakoby nestačily zlaté vánoční koule, má i zlaté větve.

Herečka Reese Witherspoon, kteří si mnozí pamatují především z filmu Pravá blondýnka, vsadila na klasiku. Zelený stromek ozdobila zlatými, stříbrnými, červenými a modrými koulemi. Na Instagramu se pak pochlubila snímkem psíka Norberta, kterého u stromečku vyfotila.

Asi největším kýčem je strom Megan Davison, manželky anglické fotbalové hvězdy Jordana Pickforda. Přeplácaný stromeček je ověnčený botami, ledními medvědy, obřími šiškami a dalšími cetkami.

Autor: mk

Diskuze