Přehlídka ve Varech

Celebrity předvedly šperky za miliony! Partneři už počítali úspory

Jedním z nejhlídanějších míst v Česku se v pondělí zřejmě staly Karlovy Vary. Celebrity totiž na filmovém festivalu předvedly luxusní šperky za několik milionů eur. Klenoty zapůjčil italský majitel jedné z nejstarších šperkařských firem na světě Massimo Gismondi.

Seznamte se s ručně vyrobeným náhrdelníkem - z 18karátového zlata, osázený bezpočtem diamantů té nejvyšší kvality. Ale bez krásných žen by krása šperků vzala za své.

 

Přesvědčila nás o tom i Simona Krainová. "To zpracování je velmi originální. Hrají si, je to takové mladé, je to fresh. Mně se to líbí, že to nepůsobí těžce. Ty šperky jsou krásné," uvedla modelka. "Myslím si, že je to taková krásná kolekce, která hezky doplňuje ty šaty," dodala Iva Kubelková.

 

A rozhodně nemluvila do větru! Massimo Gismondi, pokračovatel sedmé generace italské šperkařské rodinné firmy založené už v roce 1763, vzhled klenotů přizpůsobuje ženám. "Jenom jedno slovo - jedinečno. Napříč všemi mými šperky myslím na ženu," prohlásil Gismondi.

 

Ženy krása luxusních šperků uchvátila, muži se ale zdáli poněkud odtažitější. Aby snad jejich partnerky dárečky za miliony eur nechtěly. "Ježíši, na to musím dělat celý rok," smál se zpěvák Matěj Ruppert.

 

"Já mám to štěstí, že moje partnerka nenávidí šperky. Je na ně alergická. Vybral jsem si dobře," vtipkoval zase herec Jakub Kohák. "Já jsem daleko prostší člověk, než abych se zabýval šperky," prohlásil bývalý prezident Václav Klaus.

 

Který ze šperků, vystavovaný v karlovarském hotelu, je nejcennější, nám nikdo neprozradil. Už z toho důvodu, že šperky ještě nějakou dobu budou v České republice, tak aby toho tedy případně nějaký zloděj nezneužil. Všude platila přísná bezpečnostní opatření. Početná ochranka hlídkovala i kolem hotelu.

 

Nebojte se výrazných šperků! Dodají vašemu outfitu šmrnc a eleganci
Tutorial: Úžasně jednoduchý, ale nádherný šperk

Autor: František Nyklas/epa

Diskuze