Celebrity ve stáří
Zdroj: Instagram, Courteney Cox/ Ondřej Havel/ Zorka Hejdová
Courteney Cox, Ondřej Havel a Zorka Hejdová
Prask.tv

Celebrity postihla mánie FaceApp! Takhle budou vypadat za pár let

Sociální sítě zaplavily fotografie nejen zahraničních, ale i českých celebrit. Na nich jsou všichni vyfocení tak, jak budou vypadat třeba za padesát let. Aplikace FaceApp, která udělá lidi starší, pobláznila například oblíbenou moderátorskou dvojici Zorku a Míru Hejdovi, rappera Rytmuse nebo modelku Jitku Nováčkovou. Nevyhnula se ani zpěvákovi Jaredu Letovi nebo herečce Courteney Cox.

Mobilní aplikace FaceApp si získala lidi po celém světě. Všichni totiž chtějí vědět, jak jim to bude slušet ve stáří. A aplikace se chytily i české celebrity. Například rapper Rytmus na svůj instagram zveřejnil hned tři fotografie, na kterých má šedivé vlasy a fousy. Jednu z nich okomentoval jen: "Hahahhhahahhahahah." U druhé napsal, že je podobný herci Seanu Connerymu.

 

Při tvorbě fotek se pobavili také moderátoři Snídaně s Novou Míra a Zorka Hejdovi. V konverzaci zveřejněné na instagramu si například psali, že Zorce prsa ještě drží a Míra má rád auta i po sedmdesátce a menší kouty než dnes.

 

Jak bude vypadat ve stáří, zveřejnil na instagramu také herec ze seriálu Ulice Ondřej Havel. Na fotografii je vidět, že i kolem padesátky bude velmi pohledný. Sám sebe přirovnal k hollywoodskému herci a idolu ženských srdcí Georgi Clooneyumu. Někteří fanoušci mu však napsali, že vypadá spíš jako zpěvák Janek Ledecký. "Já nevím jak vy, ale já tam vidím toho Clooneyho," vzkázal všem herec.

 

11 fotek

 

Aplikaci si oblíbil také herec Lukáš Hejlík. "Ahoj, jsem strejda Lukáš…Miluju tyhle covery," napsal Hejlík u své fotografie na sociální síti. Lidé mu okamžitě začali psát, že bude pěkný i ve stáří. "Vypadáš dobře," napsala jedna fanynka. "Tady bych se stárnutí nebála," přidali se další.

 


Fotografii upravenou aplikací zveřejnila na instagramu také modelka Jitka Nováčková. V komentáři k ní napsala, že se konečně naučila vařit svíčkovou a se svým manželem žili v Praze šťastně až do smrti. Leoš Mareš zase všem ukázal, jak bude vypadat v roce 2029. "S tím stárnutím bych to neviděl tak zle," napsal Mareš.

 

Kromě českých celebrit si aplikaci oblíbily i ty zahraniční, a to například herečka Courteney Cox známá ze seriálu Přátelé. "Pravděpodobně nebudu nosit takovéto účesy," napsala herečka u fotografie, kde má na hlavě culíčky. Dále se pochlubil svým stářím také zpěvák Sam Smith, Jared Leto nebo skupina Jonas Brothers, která se před nedávnem dala opět dohromady a jejich nové písně vidělo na youtube přes sto milionů lidí.

 

Někteří odborníci před aplikací FaceApp však varují. Když si ji nainstalujete do mobilu, musíte dá souhlas s přístupem k datům ve vašem telefonu. Dále také dáváte tvůrcům právo na fotografie nebo jim umožníte, že mohou sdílet uživatelský obsah a informace se společnostmi, které jsou součástí skupiny jako FaceApp.

 

Přečtěte si další informace o aplikaci zde.

 

Provozovatelem aplikace je společnost Wireless registrovaná v Rusku. "Pokud neplánujete špehovat ruské tajné služby nebo nechcete posílat Rusku své údaje, měli byste se podobným službám a aplikacím vyhnout," uvedla Andrina Chulivskayaová, ředitelka nevládní organizace Laboratoř digitální bezpečnosti pro portál The Gal Post

Autor: reg

Diskuze