prásk.tv

Celebrity opět šokovaly! Na udílení cen MTV oblékly podivné kostýmy

V pondělí se konal 36. ročník hudebních cen MTV Video Music Awards v americkém New Jersey. A celebrity opět nezklamaly. Některé se na červeném koberci předvedly v netradičních kostýmech. Jako své doplňky zvolily hady, muže na vodítku nebo roušky.

Udílení hudebních cen MTV Video Music Awards je každý rok velkou událostí. Všechny slavné celebrity se sejdou na jednom místě, aby se podívaly na hudební vystoupení nebo si převzaly své ceny.

 

Už 36. ročník se konal v pondělí v americkém New Jersey. Na červeném koberci se objevila zpěvačka Taylor Swift, Camila Cabellová nebo modelka Heidi Klumová. Událost si nenechal ujít ani zpěvák Shawn Mendes, skupina Jonas Brothers nebo DJ Diplo. 

 

Objevily se však i celebrity, které šokovaly výběrem svého oblečení. Influencerka Nikita Dragunová svůj kostým doplnila o tři muže, kteří se plazili po kolenou na vodítku. Dragunová je pocelou dobu vedla za sebou.

 

11 fotek

 

Některé přihlížející mohli překvapit také hadi. Ty si jako doplněk vybrala zpěvačka a modelka Tana Mongeau nebo písničkářka H. E. R. Netradičně se oblékl i kadeřník celebrit Jonathan Van Ness. Na sebe si vzal černý overal doplněný krajkovým závojem. Vše poté doplnil černými botami na podpatku. 

 

Překvapil také zpěvák Bad Bunny. Ten si na sebe vzal černé oblečení, černý batoh a černou roušku přes pusu. Vesmírný kostým zase zvolila zpěvačka Ava Max. Černostříbrné lesklé oblečení doplnila kozačkami na vysokém klínku. 

 

Letos si cenu například odnesla Taylor Swift za video roku k její písni You Need to Calm Down, dále zpěvačka Ariana Grande za umělce roku nebo Shawn Mendes s Camilou Cabellovou za nejlepší spolupráci k písni Señorita. Svou první sošku si také odnesla skupina Jonas Brothers za Nejlepší Pop. Kompletní přehled vítězů najdete zde

Autor: reg

Diskuze