Celebrity komentují smrt Bartošové: Důsledek zneužití nemocného člověka a
Zdroj: isifa.com
Jen tak pod vlak neskočila...

Celebrity komentují smrt Bartošové: Důsledek zneužití nemocného člověka a je mi z toho špatně

Většina českých celebrit se odmítla k tragické smrti bývalé Zlaté slavice Ivety Bartošové vyjádřit. Ale ty zbylé ohlasy stojí za to...

Zpěvák Richard Krajčo: A je to tady. Český bulvár to dokázal. Má na svědomí první smrt. Je to smutné, strašně smutné. R.I.P. IB

Zpěvačka Natálie Kocábová: "Ivetu Bartosovou zabil tenhle stat. Mimo jine. Je mi na zvraceni. At ji je zeme lehka."

Zpěvák Karel Gott: "Milí příznivci, je to pár minut, co jsem dozvěděl tu hroznou zprávu. Je to velká lidská tragédie, proto upouštím od jakýchkoli vzpomínek na Ivetu… Cokoli v tuto chvíli říct, je zcela zbytečné. Váš Karel"

Zpěvák a skladatel Michal David: "Naopak mě až překvapilo, jak se drží, skvěle vypadala, ještě jsem jí říkal, jak jí to ohromně sluší," řekl hudebník serveru iDnes.cz. "Strávili jsme spolu jistou profesní etapu, napsal jsem jí písničky, znal jsem ji roky, pomáhal jsem jí, když se pokoušela o návrat. Ale tohle bych rozhodnì nečekal. I když všichni víme, že procházela těžkým životním obdobím," řekl.

Moderátor Jan Musil: "Nevím co napsat. Slova jsou asi naprosto zbytečná… Říkal jsem si, že to je "jen" spelukace a podobnost. Není. Osud jí připravil cestu, která končí… I tak se najdou ti, kteří spekulují, haní a hledají všechny možné důvody… Svůj důvod si ale odnesla sebou… nechejme ji v klidu spát… R.I.P. Iveto Bartošová…"

Moderátor Roman Šmucler: "Říkal jsem to na tomto Facebooku a ve styku s médii- Iveta potřebuje odbornou péči a ne, aby na ní vydělávali nejrůznějši typy a týpci. Zašlo to moc daleko, ale je to odraz doby a snad se z toho všichni aspoň trochu poučí. Zneužít nemocného člověka , který není schopen se bránit, aby byl zdrojem vydělávání peněz je smutné. Podobná "legrace" byla s nemocí Muka, ve světě s M. Jacksonem…"

Italský šlechtic Domenico Martucci: "Respektujme práci a vyšetřování policie a alespoň v tomto okamžiku ctěme její památku a snažme se ji nechat v pokoji a pokud možno nedělat show i z její smrti. Děkuji."

Herečka Jiřina Bohdalová: "Před chvílí jsem to slyšela, je mi to neskutečně líto. Je to zmařený mladý život. Mělo by se vyšetřit, co se stalo, jen tak pod ten vlak neskočila."

Ohlasy celebrit pro: Facebook, TN.cz, Blesk.cz, denik.cz.

Čtěte také:

Nepřehlédněte:
Vzpomínka na Ivetu: Podívejte se, jak zářila na obrazovkách Novy

Iveta Bartošová zemřela. Připomeňte si nejlepší momenty jejího života

Autor: pul

Diskuze