Agáta Prachařová a Klára Vytisková
Zdroj: Instagram/ Profimedia
Pěkný úlet

Bláznivá jména dětí slavných rodičů: Které je to nejšílenější? Některá jste v životě neslyšeli!

Slavní rodiče touží dát svým potomkům do vínku hlavně neobvyklost. Nejčastěji se to týká jmen, což je o to výraznější v poslední době, kdy se s dětmi doslova roztrhl pytel a novými příchody na svět se to jen hemžilo.

14 fotek
Agáta Prachařová porodila již své druhé dítě, manželé Klusovi jsou dokonce trojnásobnými rodiči a spousta celebrit se dočkala svého prvního dítěte. Každý má odlišný přístup k výchově a soukromí. Ve světě slavných jsou velké rozdíly co se týče prezentování a medializace svých potomků. Ačkoli se Agáta během těhotenství s ničím netajila, dceru Miu zatím ukázala pouze z bezpečí jejího kočárku. Doma už má ale syna Kryšpína, který šel nedávno do první třídy. Naopak Tamara Klusová své nejmladší dítko pravidelně pyšně vystavuje na instagramovém profilu, dcera dostala nepříliš moderní jméno Jenovéfa.

Je logické, že o děti hvězd bývá velký zájem a odmalička čelí většímu tlaku než ostatní v jejich věku. Pravidelně o nich čteme, slýcháme a pamatujeme si je. O to víc, že nám v paměti utkví jejich často nezvyklá a nečekaná jména. Není výjimkou, že jim jejich slavní rodiče nadělí i tři nečekaná jména, což je věc, které se nejspíše nepodiví v zahraničí, ale u nás to nádech neznáma rozhodně značí.

Mia, Alfréd a Olivia patří mezi jména, nad kterými se člověk ještě nepozastaví. Olivii přivedla na svět před několik měsíci zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková. Stejně tak herečka z Pojišťovny štěstí Nikol Štíbrová zvolila jméno, které v Čechách není příliš obvyklé. S partnerem mají syna Mathiase. Podobně je na tom i Marika Lukáše z Oridnace v růžové zahradě 2, respektive její představitelka Andrea Růžičková. S manželem se radují ze syna Tobiáška. Ani zpěvačka Bára Poláková nezůstala s hercem Pavlem Liškou pozadu. Dcery Ronja a Rika jsou toho důkazem!

Pak tu je ale spoustu zajímavějších voleb. Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová má s Vlastimilem Hájkem dceru Salmu Hájkovou a syn nese jméno Nevio Beohorec Hájek. Ani Helena Houdová nezůstala pozadu a její rodinku tvoří Daveed Jakub, Darien a Deia. Následují jména jakožto Bruno, Forrest a Rocky, které reprezentují zájmy a idoly svých rodičů. Je dobré hledat inspiraci, řídit se pocity a nejít s davem, ale vždy bychom měli myslet na pravidlo, které praví, že méně je někdy více.

Autor:

Diskuze