Kate Elizabeth Prichard - 1
Zdroj: facebook.com
Láska v jiném podání

Čekala je romantická svatební noc. Místo toho odváděli policisté nevěstu v poutech!

Svatební noc by podle tradice měla být pro nevěstu se ženichem nezapomenutelnou. Případně by mělo dojít k početí. V tomhle příběhu ale život nevznikl, naopak o jeden šlo.

3 fotky
Kate Elizabeth Prichard (25) se těšila, až si vezme svého snoubence Jamesona Burtona (30). Vše probíhalo hladce, pár si skutečně řekl své ano a stali se oficiálně manželi. Jenže když byl slavnostní den u konce, ubytovala se Kate a Jameson v jednom motelu v americkém Tennessee.

Pokud se ale někdo domníval, že teď novomanželský pár čeká to nejlepší, noc plná vášně a romantiky, tak se velmi zmýlil. Opak byl pravdou. Pár se v pokoji z neznámého důvodu pohádal. Kate ujely nervy tak moc, že vytáhla zbraň a několikrát vystřelila!

Další hosté motelu slyšeli výstřely, a tak zavolali policii. Ukázalo se, že žena naštětí střílela do vzduchu, ale to nemění nic na tom, že ohrozila na životě svého manžela. Zbraň pak policisté našli hozenou v koši v koupelně a ženu si odvedli v poutech. Muž se incidentem stal obětí domácího násilí, ale toto tvrzení odmítal policii potvrdit a nechtěl svědčit proti své ženě. No, tak snad už budou šťastni až do smrti...

Autor: bin

Diskuze