Martina Fialková - 1
Zdroj: Instagram
Velmi vtipné

Čeho se v soutěži nejvíc bojí Robinsonka Martina? Její odpovědi se budete smát hodně dlouho!

Jednou z účastnic nové řady reality show Robinsonův ostrov je servírka Martina. Až zjistíte, z čeho má na ostrově největší strach, budete se hodně smát. A všimli jste si, komu je podobná?

8 fotek
Další soutěžící z nové řady Robinsonova ostrova je servírka Martina Fialková (26), která soutěž miluje už od svých 12 let. Jako ostřílená fanynka ví, do čeho jde a měla by být v soutěži jako ryba ve vodě. No, uvidíme.

"Přijde mi to jako včera, když jsem se dozvěděla, že můj sen se stává skutečností. Na Filipíny jsem se chtěla vždy strašně podívat, ale že budu žít na opuštěném ostrově a vyzkouším si na vlastní kůži hru o přežití, na kterou koukám už od 12 let, by mě v životě nenapadlo‼ I když jsem držela v jedné ruce letenku a v druhé kufr, stejně mi to pořád nedocházelo," svěřila se Martina na sociální síti.

Na hru se poctivě připravovala. „Nejdříve jsem zvolila taktiku hladovění, pak jsem ale usoudila, že to pro mě není dobré, a pořádně jsem se napapala. Cvičit jsem chodila běžně, tak jak jsem zvyklá,“ říká Martina, která by si ráda splnila sen a výhru použila na otevření vlastního baru. „Třeba vymyslím na ostrově nějaký nový koktejl," směje se.

Přiznala se také, z čeho má na ostrově největší strach: "Nebojím se ničeho, ani zvířat. Upřímně se asi nejvíc bojím toho, až půjdu na velkou." Myslí si, že nebude mít problém celou hru zvládnout: "Jsem dobrodruh a dřímá ve mně takový malý Robinson. Od malička jsem jezdila na tábory a na chatu, kde netekla voda, takže to prostě zvládnu," říká.

O své hře říká, že hraje hop nebo trop, všechno nebo nic. Fanoušci americké verze soutěže se jistě nemohli nevšimnout, že se vzhledem dost podobá známé vítězce a soutěžící tří řad Parvati Shallow. Bude podobná i její hra? Dobrá, ale záludná? Přelstí a přechytračí všechny a vyhraje?

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

Autor: mk

Diskuze