Jana Tvrdíková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Krásný úspěch

Čechy mají nový klenot: Dcera Jardy Tvrdíka se stala nejkrásnější modelkou světa!

24. 11. 2016

V zahraničí jsme známí výbornou chutí piva a místní krásou žen. Tentokrát to potvrdila mladá dívka, která krásou porazila zahraniční konkurentky. Jaký titul vyhrála?

10 fotek
Naše země zase sklidila velký úspěch ve světě modelingu. O ten se postarala mladičká Jana Tvrdíková (15), která vyhrála titul nejkrásnější začínající modelky světa!

Dívka vyhrála ve finále Elite Model Look, které se konalo v portugalském Lisabonu. Do finále prestižní soutěže se nominovala vítězstvím v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016.

„Jsem hrdý na úspěch Jany Tvrdíkové, který zrcadlí nejen její krásu, ale i její profesionální přístup, charisma a nasazení. Je to až neuvěřitelné, jaký má Česká republika potenciál pro světový modeling. Těším se i z úspěchu Aliny Dementievy z Ukrajiny, která si díky možnosti zúčastnit se finále v Čechách také mohla splnit svůj sen,” svěřil se místní ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look Super.cz.

Dívka studuje Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Je ale možné, že bude muset studium přerušit, protože na ni už čekají světová mola! Jana Tvrdíková je dcerou bývalého ministra obrany Jaroslava Tvrdíka.

Autor:

Diskuze