Herci z Rychle a zběsile - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Záviděníhodné ocenění

Prestižní magazín vyhlásil nejvíc sexy muže roku 2016! Titul vyhrál krasavec z Rychle a zběsile

Časopis People každý rok volí nejvíc sexy muže planety. Letos se jím stal svalnatý drsňák z kultovní série Rychle a zběsile! Tušíte, ze kterého muže ženy úžasem omdlévají?

8 fotek
Ano, hádáte jistě správně. Nejvíc sexy mužem pro rok 2016 je svalovec Dwayne Johnson (44)! Tento chlap jak hora je hvězdou hned několika akčních filmů. Největší popularitu mu přinesl filmy Kráčející skálaKrál Škorpion a Pot a krev. V roce 2011 přišla nabídka stát se součástí populární série Rychle a zběsile. Dwayne si zahrál hned ve třech dílech. Osmé pokračování by mělo přijít do kin během příštího roku.

Herec, silák a milovník wrestlingu se v roce 1997 oženil s Danny Garcio. O čtyři roky později se jim narodila dcera Simone. Pár však v roce 2007 oznámil rozchod. V současnosti žije s přítelkyní Lauren Hashian, která mu před časem porodila druhou dceru Jasmine. 

Rok 2017 bude pro Dwayena nabitý. V kinech poběží jeho tři nové filmy. Jedním z nch bude i adaptace legendárního seriálu Pobřežní hlídka, kde se Dwayen ukáže po boku Zaca Efrona Fanynky se tedy rozhodně mají na co těšit.

 

Autor: bk

Diskuze