Zdroj: TV Nova
Okamžiky hrůzy

Carda Retarda z Tele Tele přiznal vážné zranění: Dlouho byl odkázán na invalidní vozík!

7. 12. 2018

Herec a bavič Josef Carda (62), kterého diváci televize Nova znají ze zábavného pořadu Tele Tele, měl před několika lety vážnou nehodu, kvůli které byl nějaký čas odkázán na lůžko a invalidní vozík. Co se tehdy stalo?

6 fotek
Stačilo málo a tragédie byla na světě! Před čtyřmi lety měl oblíbený bavič a herec Josef Carda vážnou nehodu na zahradě u svého domu. Zrovna šel česat hrušky... ani ve v nejhorším snu ho nenapadlo, co se mu za pár momentů přihodí. Když vylezl na asi třímetrový žebřík, zlomila se pod ním příčka, na které stál a spadl tak tvrdě, že si zlomil čtyři žebra a propíchl jednu plíci.

„Pes začal štěkat, chvíli mě olizoval. Odplazil jsem se do chodby, jen jsem chrčel nemohl jsem dýchat. přijela záchranka, dali mě do vaku, zpevnili a odvezli do nemocnice,“ popisuje podle informací Super.cz hrozivé okamžiky Josef Carda.

Herec byl urychleně byl převezen do nemocnice v Litoměřicích, kde mu operovali plíci. Žebra bohužel zpevnit nešla, takže následná rekonvalescence byla dlouhá a bolestivá. Oblíbený bavič byl na mnoho měsíců odkázán na pobyt na lůžku nebo na invalidní vozík. Oporou v těžkých chvílích mu byla hlavně jeho žena Radka. Jak ale píše ceskatelevize.cz, po náročných rehabilitacích a díky vlastní silné vůli a výborné fyzické kondici, se herec dostal z nejhoršího a dnes zase může žít stejně plnohodnotným životem, jako před ošklivou nehodou.

Autor: bin

Diskuze