Cara Delevingne, Ashley Benson
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Ashley Benson
Prásk.tv

Cara Delevingne ukázala holý zadek, hýčkat ho může jen manželka

Po těle i duši Cary Delevingne (27) touží nejeden muž. Urostlí krasavci mají ale smůlu. Modelka v minulosti s muži randila, ale ženy prostě upřednostňuje. Důkazem je, že si vzala svoji přítelkyni Ashley Bensonovou (29), se kterou si užívá každou volnou chvilku, a která může obdivovat její tělo. Právě to beze všeho studu zveřejnila Cara na Instagramu.

Začátkem července se zasnoubily a na začátku srpna do toho praštily. Jednalo se o pořádnou rychlovku. Cara Delevingne si je ale vztahem s Ashley Bensonovou pořádně jistá, tak není proč se zdržovat.

Jedna druhé se nemohou nabažit. Cara teď Ashley pořádně nažhavila, když se nechala vyfotit na titulku jednoho módního časopisu úplně nahá. U ňadra světové modelky se vyjímá vytetované áčko, kterým začíná jméno její přítelkyně.

Ashley neotálela a nechala si vytetovat Squish, což je pro změnu přezdívka Cary. Důkazem jejich lásky je, že nelpěly na honosné svatbě, ale stačila jim taková, která nestála ani sedm tisíc korun. Odehrála se před časem v Las Vegas ve známé kapličce Little Vegas Chapel, kde je oddával imitátor Elvise Presleyho.

Holky se prostě milují a nic je nerozdělí. Cara v minulosti randila třeba s Michelle Rodriguezovou, Paris Jacksonovou, Harry Stylesem nebo Jack O'Connellem.

Zobrazit pspvek na Instagramu

@marieclairemag

Pspvek sdlen Cara Delevingne (@caradelevingne),

Autor: Han

Diskuze