Willi Weber a Michael Schumacher - 1
Zdroj: Profimedia
Je to smutné

Bývalý manažer Schumiho promluvil o závodníkově stavu: Fanoušky jeho slova nepotěší!

Fanoušci Formule 1 stále čekají na to, až se konečně od někoho dozví, jak na tom slavný Schumi (49) skutečně je. Slova jeho bývalého manažera ale nejsou vůbec pozitivní.

7 fotek
Bývalý manažer Michaela Schumachera a také jeho kamarád Willi Weber už prý "uzavřel kapitolu" o legendě Formule 1 poté, co ho dlouho tížil smutek. Weber, který poznal Schumachera, když byl ještě mladík a až do roku 2010 dohlížel na jeho sedm mistrovských triumfů, promluvil pro německý časopis Bunte.

"Po dlouhém smutku jsem uzavřel kapitolu o Michaelovi, jinak bych se zbláznil. Prožili jsme úspěšné chvíle spolu a prošli jsme za těch dvacet let dobrým i špatným," řekl Weber a dodal, že Schumacher byl jeho drahý a věrný přítel.

Bývalý jezdec Formule 1 během lyžování ve francouzských Alpách v prosinci 2013 utrpěl vážné poranění hlavy. Rodina požádala veřejnost o maximální soukromí a během pěti let od jeho nehody jen zřídka poskytla nějaké informace o jeho zdravotním stavu. Ani slova Williho Webera fanouškům moc naděje nedávají.

Autor: mk

Diskuze