Michael Schumacher a jeho manželka
Zdroj: Profimedia
Michael Schumacher a jeho manželka
Ničemu se nedá věřit

Bývalý manažer Michaela Schumachera šel s pravdou ven: Rodina lže, vím, jak to s ním je!

Weber byl dlouho manažerem Michaela Schumachera (49). Od osudné nehody má ale veřejnost informace o závodníkově zdravotním stavu především ze strany rodiny. Jenže ta mlží a podle Williho Webera dokonce fanouškům lže.

6 fotek
Willi Weber, bývalý manažer automobilového závodníka a sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera si už nejspíš řekl, že se na to, co se kolem jeho bývalého klienta děje, nemůže dívat. A tak se v rozhovoru pro německý magazín Bunte rozhodl jít s pravdou ven.

„Pořád neřekli celou pravdu. Za tahle slova mě asi nebudou mít rádi... Je mi jasné, že těmito slovy takříkajíc šlapu po nášlapných minách,“ začal hovořit Weber na ožehavé téma - zdravotní stav miláčku Michaela Schumachera. V rozhovoru v zásadě prozradil to, že rodina nechce lidem vzít naději, že svého jezdeckého favorita už nikdy neuvidí. Z Weberových slov vyplývá jedno - naděje je mizivá, ba dokonce nulová, že by Schumacher ještě někdy fungoval jako dříve.

Michael Schumacher utrpěl vážné poranění hlavy na konci roku 2013, kdy měl vážnou nehodu na lyžích na rodinné dovolené. Od té doby ho nikdo neviděl, a tak jediné informace o jeho stavu pochází z jeho nejbližšího okolí. Jak se ale zdá, těm se bohužel nedá úplně věřit. Vždy někdo přijde s nadějí a posléze se nic nového ve skutečnosti neděje.

 

Autor: bin

Diskuze