Olivie Žižková
Zdroj: oficiální zdroj/ youtube.com
Evropo dýchej

Bývalá múza Jiřího Krytináře nazpívala protiislámskou píseň a rozdělila národ. Na jakou stranu se přikloníte?

Zpěvačka a fanynka Dary Rolins Olivie Žižková nazpívala protiislámský song, i když vlastně sama ani neví, o čem zpívá. Přesto jí někteří fandí, jiní si z ní ale utahují. Co si myslíte vy?

Olivie Žižková je kromě zpívání proslulá tím, že se ráda a často fotí nahá. Nejvíc se proslavila sporem se svým bývalým uměleckým parťákem, hercem Jiřím Krytinářem († 68). Teď se zkouší vrátit do povědomí veřejnosti skrz píseň s protiislámskými názory.

Její nový hit se jmenuje Evropo dýchej a Olivie ho shrnuje větou: "Aktuální dění ve světě v jedné pravdivé písni." Píseň je ve zkratce o muslimech, imigrantech a teroristických útocích. Dle Olivie by se Evropa měla bránit, měla by nabrat síly a tvrdě se prát. Jak? To už se v písni posluchači jaksi nedozvědí.

Ve videoklipu se navíc objevují záběry z uprchlických táborů, poprav prováděných členy ISIS a podobně. Národ je teď rozdělen na dvě poloviny – jedna část s Olivií souhlasí a děkuje jí, že konečně někdo veřejně vyjádřil názor na migrační krizi "většiny lidí", jiní se jí však vysmívají za primitivní vyjadřování a absolutní neznalost základních pojmů, o kterých v písni zapáleně zpívá. V rozhovoru pro internetovou televizi nebyla schopná vysvětlit ani právo šaría ani to, odkud vlastně pochází záběry v jejím videoklipu.

Zkrátka poslechněte si její píseň a udělejte si obrázek sami...

Autor: niž

Diskuze