Neviňátka: Novinářka a moderátorka Pavlína Wolfová
Zdroj: TV Nova
Neviňátka: Novinářka a moderátorka Pavlína Wolfová
Držíme palce!

Bývalá moderátorka TV Nova Pavlína Wolfová v ohrožení! Leží v nemocnici s šílenými bolestmi

Zdraví máme všichni jen jedno, to si asi teď plně uvědomuje i jedna z bývalých moderátorek televize Nova Pavlína Wolfová (44), která skončila s neskutečnými bolestmi na pražské Bulovce.

Pavlína Wolfová je jednou z těch, kteří pamatují samotné začátky televize Nova. Sama začínala jako mladá dívka, kdy jí byla nabídnuta možnost moderovat formát, tehdy v naší republice takřka neznámý. Moderováním lifestylového pořadu Áčko se tak nadobro zapsala do povědomí televize i samotných diváků.

Nyní je tato bývalá hvězda v ohrožení života, protože jí byl diagnostikován otok mozku, což rozhodně není žádná legrace. Není ohroženějšího orgánu, než je právě mozek. Nesnesitelné bolesti hlavy a další příznaky jako nevolnost či zvracení, dohnaly Pavlínu až na nemocniční lůžko neurologického centra nemocnice Na Bulovce.

„Kamarádi, zdravím vás z fakultní nemocnice Na Bulovce, kde se já a můj mozek pokoušíme vrátit do původních proporcí. Jeho otok (toho mozku) mě bohužel bolí moc, tudíž nemohu dělat vůbec nic, tedy ani odpovídat na vaše dobře míněné zprávy a dotazy,“ zveřejnila na sociální síť dcera zpěvačky Pavlíny Filipovské a vnučka herce Františka Filipovského v jednom. Držíme palce, ať otok ustoupí a Pavlína zas může žít plnohodnotný život!

Autor: bin

Diskuze