Maroš Kramár - 1
Zdroj: Profimedia
Snad se uzdraví

Bývalá hvězda Ordinace Maroš Kramár prožívá těžké období: Vyšetření potvrdilo zákeřnou nemoc!

Nemoc si nevybírá... O tom ví své i herec Maroš Kramár (59), kterého postihla zákeřná nemoc. A to přímo v jeho vlastní rodině. Jak ale tvrdí, maminka snad bude v pořádku!

5 fotek
Herec Maroš Kramár, kterého si diváci TV Nova mohou pamatovat ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako lékaře Richarda Vargu, šel s pravdou ven. Poslední měsíce se totiž pěkně trápil, a to kvůli své mamince, které diagnostikovali rakovinu prsu.

„Minulý rok jsem musel s mojí mámou jít na kontrolu, protože už to nevypadalo dobře a přesně jako jste říkali, už jsem dost velký a s mámou se nesprchuji a nevidím, zda se něco neděje. Chtěl bych proto apelovat na ženy, aby opravdu chodily na prohlídky. S mámou jsme tam přišli na poslední chvíli. Naštěstí je tu a věřím, že tu ještě dlouho bude,“ řekl podle informací deníku Aha! Kramár.

V současné době se proto snaží šířit osvětu v prevenci proti rakovině prsu a podílí se na jednom významném projektu. Od okamžiku, co měl nemoc v rodině, ví, jak důležité kontroly jsou. „Minulý rok nás to doběhlo a vím, že je velmi důležité upozornit na tuto chorobu, protože je zákeřná, nevypočitatelná. Prevence je důležitá. Teď už to znám i z vlastní zkušenosti. Moje máma se totiž velmi bojí lékařů a nikdy k žádným nechodila,“ vysvětluje slovenský herec.

Ze žertu si tak říkáme, že mi pomalu odchází, donutil jsem ji jít k doktorům a přišli jsme na poslední chvíli...,“ dodává s tím, že doufá, že se z toho maminka dostane a bude se mít zase dobře. Tak snad...
 

Autor: bin

Diskuze