Na přilepšenou?

BYL TO PODVOD? Problémy kvůli filmu s Lucií Vondráčkovou vyřešeny, a je to pořádný trapas!

Jak jistě všichni dobře ví, Lucie Vondráčková (38) se blýskla v kanadském filmu s názvem The Perfect Kiss. Jenže místo slávy se film dočkal nejen malé návštěvnosti, ale i pěkné ostudy kvůli údajnému podvodu.

7 fotek
Minulý týden byla do českých kin uvedena kanadská komedie, ve které si hlavní roli střihla Lucie Vondráčková. Film o rozpustilé nezadané třicítce však zatím příliš diváků v Čechách nezaujal. „Měl trochu smůlu, skončil až jednadvacátý. Přišlo na něj necelých pět set diváků,“ prozradil eXtra.cz tajemník Unie filmových distributorů Ing. Jaroslav Pecka.

To, že se film nesetkal s takovou návštěvností, jak možná tvůrci očekávali, ale není zdaleka to nejhorší. Podle Extra.cz došlo i k podvodu z neznámé strany, kdy na Československé filmové databázi (ČSFD.cz) měl někdo v jeden den a v tu stejnou hodinu založit více nových účtů, které všechny shodou okolností ohodnotily film The Perfect Kiss maximálním počtem hvězdiček. Díky tomu se hodnocení vyšplhalo na takřka průměrných 44 %.

TO ale správci databáze nenechali jen tak. Když na podvod přišli, smazali všechna hodnocení od podezřelých profilů a hodnocení filmu tak náhle kleslo na ostudných 14 %... Vypadá to, že tenhle počin úplně nevyšel podle představ. Snad bude další, který Lucie právě chystá ve spolupráci se stejnou režisérkou, lepší a spraví si u diváků reputaci.

K Lucce Vondráčkové se vrátilo štěstí a pořádná porce romantiky
GALERIE: Lucka Vondráčková. Té to ale sluší!


 

Autor: bin

Diskuze