Michal David a Sandra
Zdroj: Café 80’s
Kouč Hlasu nebyl spokojen

Byl to podvod na fanoušky! Opřel se do Sandry hitmaker Michal David

Česká hvězda osmdesátých let kontra ta světová. Michal David (53) nenechal na Sandře (51) po jejím vystoupení v Praze nit suchou. Dokonce prozradil, kolik si německá ikona popmusic v Praze vydělala.

19 fotek
Byla to největší pražská party ve stylu osmdesátých let. České celebrity v nově otevřeném clubu Café 80’s přivítali ikonu 80. let Sandru. Ale ne všichni byli z vystoupení, při němž zazpívala své největší hity jako Everlasting Love, In the Heat of the Night či Maria Magdalena, nadšeni.

Ona totiž ty své hity tak úplně nezazpívala, což naštvalo zejména Michala Davida. Tedy hudebníka s dokonalým sluchem, který navíc Sandru řadil mezi své oblíbence. Sandra totiž jen otvírala pusu na playback, zatímco klubu hrály studiové nahrávky. A to je věc, kterou hudební fajnšmekr, jako je Michal David, neodpouští.

"Sandra zpívala na nahrávky z osmdesátých let. Je to škoda," zalitoval Michal David v Blesku. "Když nad tím přemýšlím, tak je možná dobře, že zpívala na playback a ušetřila mně obrovského zklamání," pronesl zpěvák s dokonalým hudebním sluchem.

Tak teď už je jasné, proč se zpěvák namísto se Sandrou fotil ve společnosti Rubikovy kostky. A dumal nad tím, proč navzdory playbacku stále tolik bere. "Dostala minimálně 15 tisíc eur," odhadl její honorář v přepočtu na 400 tisíc korun.

Autor: pul

Diskuze