Sahar Tabar - 1
Zdroj: instagram.com
Tak takhle to je...

BYL TO PODVOD: Dívka nevypadá jako zrůdná Angelina Jolie... ve skutečnosti je kráska! FOTO

Psalo se o ní, že podstoupila desítky plastik, aby vypadala jako sexy hollywoodská kráska Angelina Jolie (43). Jenže jako se ukázalo, vše je úplně jinak!

18 fotek
Íránská dívka Sahar Tabar (20) se na sociální síti proslavila svojí velmi odstrašující vizáží, kterou se podobala Angelině Jolie. Tedy v případě, kdyby byla hollywoodská herečka už tak měsíc po smrti. Šílený zjev šokoval i bavil lidi po celém světě. Jenže pravda je jinde!

Dívka pochopila, že celá kauza s jejím vzhledem nabrala nevídaných rozměrů, a tak se rozhodla uvést vše na pravou míru. „Moji (relativně) milí sledující, měla jsem jenom několik menších plastických úprav. Ne 50, jak se všude píše. Všichni proti mým fotkám najednou mluví strašně zaujatě. O takových lidech si myslím, že se snad zasekli v 18. století, když neznají nové technologie a make-up. Upřímně mě to překvapilo,“ napsala na rovinu Sahar.

A nakonec ještě přiznala, že se s svou vyumělkovanou podobou rozhodně neplánovala podobat Angelině Jolie, a tak si to lidé a média vlastně celé vymysleli... Škoda, svojí image a slávou mohla vydělat pěkný balík! Jinak ale uznejte sami, že jí to s její skutečnou podobou sluší mnohem více! Viz. galerie.

Neuvěřitelné! Podívejte, jak se celebrity vylepšily plastikami!
Neuvěřitelná moc PLASTICKÉ OPERACE!

Autor: bin

Diskuze