Těhotná žena - 5
Zdroj: oficiální zdroj
Zoufalá maminka

Těhulka se nechala vyfotit, potom dostala ránu, kterou nečekala!

Těhotenství představuje pro ženu řadu změn. Jednou z nich je i nárůst hmotnosti, který je samozřejmě u každé ženy jiný. Nastávající maminka Brittany Anne Dykstr se kvůli těhotenské váze stala terčem zlých útoků.

4 fotky
Pětadvacetiletá Američanka toužila po tom, aby si před porodem nechala nafotit profesionální fotky, u kterých bude moct na své těhotenství vzpomínat. Vzniklé snímky umístila na facebookový profil a doufala, že se tak podělí o radost z nastávajícího rodičovství.

Ale reakce byly odlišné než Brittany očekávala. Snesla se na ni vlna kritiky a lidé jí psali, že je tlustá a nevypadá vůbec zdravě. "Nejvíc ji ranilo, že její rodina a přátele měli na snímky stejný názor a místo, aby ji podpořili, postavili se k ní zády," vysvětluje zdroj z blízkého okolí.

Brittany plakala celé hodiny a byla naprosto zoufalá. Nakonec se díky fotografce Natalii McCainové rozhodla zapojit do projektu "The Honest Body" (v překladu Nejupřímnější tělo), jehož cílem je vést ženy k tomu, aby milovaly sebe i své tělo. Série černobílých fotografií vyvrací nesmyslné předsudky o těhotenství. Projekt se zaměřuje naopak na to, aby ukázal krásy mateřství a podpořil sebevědomí nastávajících maminek.

ČTĚTE TAKÉ:
ZPOVĚĎ: Vymyslela jsem si, že jsem těhotná, abych zachránila vztah
Miley Cyrus obětí pomluv: Je těhotná a ani neví s kým!

Autor: lor

Diskuze