Bude v pořádku?

Bude moderátor legendárního Áčka ještě někdy chodit? Honza Musil poslal první vzkaz z nemocnice

Vážně zraněný moderátor Jan Musil (51) leží už téměř dva týdny v nemocnici s vážně poraněnou páteří. Bude chodit? K tomu se konečně sám vyjádřil.

5 fotek
Těsně před Vánoci se moderátorovi kdysi populárního lifestylového pořadu Áčko Honzu Musilovi přihodila ošklivá nehoda. Spadl ze žebříku a v důsledku toho si vážně poranil páteř a propíchl plíci. A tak není divu, že si lidé pokládají celkem logickou otázku: „Bude ještě někdy chodit?“

Až teď po Novém roce se veřejnost dozvěděla, že oblíbený moderátor strávil celé svátky v nemocnici a podstoupil kvůli zranění celkem složitou operaci. Sám ale věří, že to dobře dopadne. „Už 12 dní ležím v tomto pelechu na JIP, kde se o mě senzačně starají všechny moje holky sestřičkový. Tak já se tedy budu snažit, abych z toho lůžka brzy vstal,“ vzkázal Musil fanouškům. Je vidět, že svůj pověstný optimismus neztrácí ani v těžkých chvílích.

A co že se přesně stalo? „Stalo se to 21. prosince v garáži, kam šel Honza pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci,“ řekl moderátorův partner Jakub pro Sedmičku. „Bude to běh na dlouhou trať, čeká ho náročná rehabilitace. Přejeme si, aby normálně chodil, což ale u poranění páteře nikdy nikdo neví,“ uvědomuje si Jakub, který ale přesto věří, že vše dobře dopadne.

Autor: bin

Diskuze