Týnuš Třešničková s kamarádkou Karolínou
Zdroj: Instagram
Všichni se modlí

BUDE V POŘÁDKU? Kamarádka popálené Týnuš Třešničkové řekla, jak na tom youtuberka je!

Není to ani pět dní, co se život krásné youtuberky Týnuš Třešničkové (22) proměnil v noční můru a nelítostný boj o zdraví. Fanoušci se zajímají, jak na tom jejich oblíbená internetová hvězda je. A konečně se objevil někdo, kdo jim odpověděl.

12 fotek
Nikdo nemohl uvěřit tomu, že se něco tak otřesného stalo právě jí. Krásná a všemi obdivovaná hvězda českého Youtube a Instagramu Týnuš Třešničková byla ve čtvrtek večer během ohnivé show ve vyhlášené restauraci vážně popálena a skončila v nemocnici. Od té doby se k jejímu zdravotnímu stavu vyjádřili maximálně tak pověřené úřední osoby a sestra Martina, která vlastně řekla, že o Týnuš zatím nic moc neví.

Od té doby uteklo několik dní a všichni čekají na vyjádření někoho z okolí zraněné youtuberky. A stalo se! Na Instagram přidala fotku její kamarádka a kadeřnice Karolína, která se ke společné fotce s Týnuš vyjádřila podobně, jako mnoho dalších lidí. „Modlím se za tebe každým dnem, drž se! Si silná holka ty to zvládneš, jsem s tebou,“ vyjádřila lítost a soucit pohledná kadeřnice Karolína. Pod fotkou se tak vyrojily otázky na to, jestli ví o Týnuš něco více.

„Odpočívá a bude v pořádku,“ odpověděla stručně Karolína. Tahle reakce ale fanouškům nestačila a konverzaci rozvíjeli dál. „Psalo se, že má popáleniny 2B - zásah do struktury kůže...,“ napsala jedna z fanynek. Na to Karolína reagovala už trochu obsáhleji. „Ano, bohužel. Ale budeme věřit, že se to zahojí. Já jsem šťastná, že se nestalo něco víc...,“ vyjádřila se ke kritické situaci kadeřnice a kamarádka Týnuš Třešničkové.

S ohledem na zdravotní stav Týnuš a jejího přítele Viktora se v pondělí a úterý mělo rozhodovat o tom, jak se bude v jejich léčbě postupovat dál. Vrátí se zpátky do Čech, nebo dál zůstanou v péči luxusní soukromé kliniky v Istanbulu? Snad se to fanoušci, kteří mají o Týnuš starost, už brzy dozví...
 

Autor: bin

Diskuze