Kendal Lee Schuler - 1
Zdroj: Profimedia
Prsa ven!

Leonardo DiCaprio musí litovat! Jeho bývalka na pláži sundala plavky a ukázala ňadra

Slavnému herci už bylo čtyřicet a stále nemá potomky. Do společnosti spolu místo dívek tahá matku. Teď se objevila na pláži jeho ex, která je těhotná. A kromě břiška ukázala hlavně něco jiného!

6 fotek
Těhulkou je krásná modelka Kendal Lee Schuler (25). Ta se v minulosti chlubila tak úzkým pasem, že ho dokázala sevřít dlaněmi. Dnes je tomu ale konec. Modelka čeká miminko a začíná se pěkně kulatit. A kdo je otcem?

Tím je její přítel Jack. Leonardo DiCaprio (42) tak přišel o další z dívek, se kterou mohl mít rodinu. Modelka se se seznámila s DiCapriem v roce 2011, když v Austrálii natáčel úspěšný film Velký Gatsby. Vztah jim bohužel vydržel pouze pár měsíců. Tak to je ale u většiny jeho vztahů. Herec se stále nedokáže usadit a tvrdí, že si nemůže udržet vztah, protože je až moc úspěšný.

Bývalá Leonardova dívka ukázala těhotenské bříško na pláži v Sydney. Nechtěně pak ukázala ještě víc, když si oblékala plavky – fotografové zachytili její zcela obnažená ňadra. Podívejte se, jaké tělo zdobilo postel slavného herce! Nebude DiCaprio časem litovat?

Autor:

Diskuze