Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Instagram
Už mají zaděláno

JE TO TADY: Bude Jarda konečně táta? Veronika Kopřivová promluvila o dvou skvělých novinkách!

Není to ani čtrnáct dní, co se v médiích provalilo, že z Veroniky Kopřivové (25) bude možná brzy paní Jágrová. Teď ale Veronika opět posunuje hranice a přichází s něčím novým, co by mohlo jejich lásku zpečetit nadobro.

9 fotek
Že to Veronika Kopřivová s Jaromírem Jágrem (44) prostě umí, o tom už nikdo nepochybuje. Jako vyučená kadeřnice sice na první dojem nepůsobí zrovna jako žena, která svoji nesmírnou inteligenci dokáže využít ve svůj prospěch, opak je ale možná pravdou. Krásná blondýnka má rozhodně pod čepicí!

Holka z Teplic, která byla donedávna známá jen jako finalistka soutěže krásy, tak nejspíš brzy jako první dostane Jardu se vším všudy a bude tak nosit jeho příjmení, což se žádné z jeho předešlých přítelkyň nepodařilo ani vzdáleně. Mnoho lidí se sice domnívá, že tou vyvolenou měla být Iva Kubelková (39), ale tam už pomyslný vlak ujel.

Kromě údajných zásnub se už chystá Jaromír pomalu pověsit kariéru na hřebík a koupil pro sebe a svoji blond lásku hnízdečko v Praze. Byt za 20 milionů tak nejspíš bude útočištěm nejen pro ně dva, ale i malé Jardy a Verunky. Proč by se jinak Veronika takto svěřovala se svými niternými pocity na Instagramu? „Za posledních 14 dní mám dvě (pro mě) skvělé zprávy. Možná bych jich našla více, ale jedna z nich je pro mě momentálně ,důležitá´, druhá je super, ale není zas tak důležitá. Ale chtěla jsem být důležitá, že mám dvě. Snad to dává smysl. Je to něco, o čem už delší dobu ,snívám´ a nějaký čas už na tom pracuji. Nechci nic zakřiknout, takže jestli vše klapne, tak v prosinci se o svou radost podělím.“

Fanoušsci hned samozřejmě začali Veroniku podezřívat, že čeká miminko a div jí už negratulovali, ona však informaci nepotvrdila. Naopak uvedla, že radost může mít přeci i z něčeho jiného, než z těhotenství. Bude tedy zajímavé počkat si na to, s jakou úžasnou novinou Veronika v prosinci přijde.

Autor: bin

Diskuze