Dost přebral

Bruce Willis to pořádně přehnal s alkoholem: V takovém stavu jste herce ještě neviděli! FOTO

Americký akční herec Bruce Willis (63) se musí pořádně stydět. Otec pěti dětí si nedávno bez rodinky vyrazil do známého londýnského klubu. Zatímco dovnitř šel ještě po svých, ven ho musela dotáhnout ochranka. Herec to totiž zřejmě dost přehnal s alkoholem.

Herec Bruce Willis je známý z akčních filmů, díky kterým se dostal do povědomí mnoha diváků. Charismatický herec měl ve filmech jen málokdy přemožitele. Nyní se zdá, že ho přemohl alkohol.

Na internetu se objevila řada fotografií z Londýna, na kterých je známý americký herec v podnapilém stavu. Sotva stál na nohou a musel ho podepírat člen jeho ochranky. Bruce si zajel do klubu Annabel's, který patří k Nejproslulejší na světě, a zřejmě trochu přebral.

Kdyby ho ochranka nedovedla do auta, zřejmě by šel slavný herec domů po čtyřech nebo by v londýnském lokále seděl až do rána. Opileckými fotografiemi Bruce Willis šokoval veřejnost. Ještě více si to u fanoušků rozházel, když na lidi, kteří na něj při nastupování do auta zírali, ukázal prostředníček.

Ve videu výše si můžete herce Bruce Willise připomenout ve filmu Pátý element.

Autor: mk

Diskuze